Uefa Ligi Iletişim Başlığı - ENSONBAHİS
Neler yeni
  • YASAL UYARI : www.6ensonbahis.com sitesinde yer alan yorum ve tahminler haber ve bilgi amaçlıdır

    6ensonbahis.com sitesinde hiç bir şekilde kumar oynatılmaz

    Sitemizde hiç bir şekilde yasa dışı bahis oynatılmadığını bilerek hareket ediniz

    7258 sayılı yasa gereği bahis oynatmak suçtur

Uefa Ligi Iletişim Başlığı

Mirali

Mirali

Yönetici
ADMİN
Katılım
18 Şub 2016
Mesajlar
5,485
Puanları
113
UEFA Ligi ile ilgili tüm görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
 
persepolis

persepolis

Yeni Üye
Katılım
27 Tem 2017
Mesajlar
152
Puanları
0


UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçları Sonuçları


Mlada Boleslav – Skenderbeu: 2-1

Olimpik Donetsk – PAOK: 1-1

Trakai – Shkendija 79: 2-1

AEK Larnaca – Dinamo Minsk: 2-0

AIK – Sporting Braga: 1-1

Krasnodar – Lyngby: 2-1

Maccabi Tel Aviv – Panionios: 1-0

Östersunds FK – Fola Esch: 1-0

PSV Eindhoven – Osijek: 0-1

Suduva – Sion: 3-0

Utrecht – Lech Poznan: 0-0

Astra Giurgiu – Oleksandria: 0-0

Bnei Yehuda – Zenit St. Petersburg: 0-2

Botev Plovdiv – Maritimo: 0-0

Dinamo Bucarest – Athletic Bilbao: 1-1

Arka Gdynia – Midtjylland: 3-2

Brondby – Hajduk Split: 0-0

CS U Craiova – Milan: 0-1

Bordeaux – Videoton: 2-1

Gent – Rheindorf Altach: 1-1

Panathinaikos – Qabala: 1-0

Crvena Zvezda – Sparta Prag: 2-0

Aberdeen – Apollon Limassol: 2-1

Dinamo Zagreb – Odds BK: 2-1

Marseille – KV Oostende: 4-2

Austria Wien – AEL Limassol: 0-0

Everton – Ruzomberok: 1-0

Freiburg – Domzale: 1-0
 
persepolis

persepolis

Yeni Üye
Katılım
27 Tem 2017
Mesajlar
152
Puanları
0


UEFA Avrupa Ligi'nde Sturm Graz'ı kupa dışına atarak play-off'a yükselen temsilcimiz Fenerbahçe'nin rakibi Makedonya'nın Vardar takımı oldu.



Avrupa Ligi play-off turu ilk karşılaşmaları 17 Ağustos, rövanşları ise 24 Ağustos'ta yapılacak.

UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu'ndaki tüm eşleşmeler ise şu şekilde:

Shkendija - Milan
Panathinaikos - Athletic Bilbao
Apollon - Midtjylland
Osijek - Austria Wien
FH - Braga
Crvena Zvezda - Krasnodar
Club Brugge - AEK
Everton - Hajduk Split
Viitorul - Salzburg
Maritimo - Dinamo Kiev
Ajax - Rosenborg
Altach - Maccabi Tel Aviv
BATE - Olexandriya
Dinamo Zagreb - Skenderbeu
Ludogorets - Süduva
Domzale - Marsilya
Partizan - Videoton
Utrecht - Zenit
Legia - Sheriff
Plzen - AEK Larnaca
PAOK - Östersund